Administracja i zarządzanie nieruchomościami pabianice

„Jeżeli ludzie w kraju rozumieliby naszą bankowość i system monetarny, wierzę, że przed jutrzejszym rankiem wybuchłaby rewolucja.”

Henry Forda

MY czyli BS

 

Jesteśmy przyjaciółmi, którzy z pasją i zaangażowaniem wykonują swoją pracę. Chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom zbudowaliśmy solidny i rzetelny zespół. Grupę BS Nieruchomości tworzą ludzie z długoletnim doświadczeniem w branży. Sumienna praca oraz kompetencje zaowocowały pozyskaniem wielu usatysfakcjonowanych klientów w dziedzinie zarządzania i administrowania nieruchomościami oraz obsłudze Wspólnot Mieszkaniowych.

Właścicielem marki BS Nieruchomości jest 4HOUSE sp. z o.o. Spółka powstała po połączeniu dwóch firm znanych na rynku nieruchomości.

Posiadamy licencję zarządcy nieruchomości.

 

NASZA CODZIENNOŚĆ

Działamy na obiektach w celu poprawy jakości funkcjonowania nieruchomości. Jako zarządca nieruchomości zajmujemy się również obiektami komercyjnymi. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami. W naszej pracy kierujemy się profesjonalizmem oraz odpowiedzialnością. Stale uzupełniamy wiedzę na szkoleniach dla zarządców nieruchomości.

 

 

DLACZEGO BS?

 

Zaufało nam między innymi kilkadziesiąt wspólnot mieszkaniowych i będzie nam niezmiernie miło zaprosić do tego grona również Państwa. Aby zapewnić optymalną komunikację z nami, postawiliśmy na nowoczesne rozwiązania. Utrzymujemy stały kontakt pomiędzy członkami Wspólnoty i zarządcą przez e-mail, strony www firmy, telefon. 

Korzystamy z inteligentnych systemów informatycznych umożliwiających dostęp do zasobów wspólnot online również na urządzeniach mobilnych.